Aloita varaus valitsemalla ensin osallistujien määrä (henkilömäärä) ja kalenterista oikea päivämäärä. Mikäli päivämäärä ei ole valittavissa, kisaan ei voi enää ilmoittautua.
Ruiskukka Golf pelataan suositulla Santanan kentällä lauantaina 28.2. Palkintojenjako järjestetään Ravintola Kukossa sunnuntaina 1.3. klo 16 alkaen, jonka jälkeen mahdollisuus nauttia kolmen ruokalajin illallinen. Illan ohjelmasta vastaa Andalucía Swing Band Antti Sarpilan johdolla.
Golfin suojelijoiksi ovat lupautuneet puoluesihteeri Maggie Keskinen ja varapuheenjohtaja Karoliina Partanen. Yhdistyksellemme on tulossa oikea superviikonloppu vieraiden ja ohjelman osalta. Tulkaa kaikki mukaan!
Ruokailu ja ohjelma: 35 €.
HUOM. ILMOITATHAN LISÄTIETOKENTÄSSÄ, JOS OSALLISTUT RUOKAILUUN JA OLETKO JÄSEN VAI ET.
Ateria sisältää ohjelman lisäksi alku-, pää- ja jälkiruoan sekä puoli pulloa viiniä/virvokkeen. Ilmoittautumisen jazz-illan ja aterian osalta voi tehdä myös tapahtumaosion kautta osoitteessa www.aurinkokokoomus.fi
Varmista paikkasi golfiin, mutta myös palkintojenjakoon/jazz-iltaan ajoissa, sillä kyseessä on Andalucía Swing Bandin kevään ensimmäinen esiintyminen ja juhlapaikka tulee varmasti täyteen.
Ilmoittautuminen Golfin osalta sulkeutuu noin tammikuun 15. päivä tai aiemmin tapahtuman täyttyessä.
