Skip to content Skip to footer

Lyhyt- ja pitkäaikainen vuokraus

PYR 741, Fuengirola satama

Yksiö PYR hotellin 7. kerroksessa.

1

1

35

m2

Viikkovuokra alk: 630€ / viikko
Pitkäaikainen alk: 850€ / kk

Kuvaus

Hotelli PYR:ssä sijaitseva kompakti studio Fuengirolan ydinkeskustassa, merenrantakadun varrella. Asunnossa on reilunkokoinen kylpyhuone, jossa suihkutila. Oleskelutilassa erillissängyt, pieni avokeittiö, sekä terassi, josta upeat näköalat joko aamu- tai ilta-aurinkoon.

Asunnoissa varusteina mm. pyykinpesukone, mikroaaltouuni, koneellinen ilmastointi/lämmitys sekä Espanjan TV. Hotellin yhteydessä on myös mukava uima-allasalue, joka on avoinna läpi vuoden. Uima-allas lämmitetty vain talvikuukausina. Kadulta ja läheisistä baareista voi kantautua ääniä.

Varauskalenteri

Kalenteri näyttää asunnon varaustilanteen. Valitse haluamasi vuokrauksen alku- ja loppuaika niin näet alustavan hinnan vuokra-ajalle. Tämän jälkeen voit täyttää loput tiedot ja lisätä asunnon varaukseen ja siirtyä kassalle. Varaus ei ole sitova. Otamme sinuun yhteyttä ennen lopullisen varauksen vahvistamista.

(kirjoita EI jos ei tiedossa)
(kirjoita EI jos ei tiedossa)